KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8681158
nr 868 1158
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Blandteknik, Veikko Aaltona figurer, signerad, 1961, 55x36
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2014
kl 18:41:03
6/1 12:45:28
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona